Naslovna Događanja DV GRLICA U KINU


Designed by:
Joomla Templates!

DV GRLICA U KINU

U ponedjeljak, 5. lipnja 2017., starije skupine DV Grlica i djeca iz sva tri područna vrtića(Kopačevo, Vardarac i Lug) imali su priliku, mnogi od njih po prvi puta, posjetiti kino. Bili smo na projekciji animiranog filma ''Patke za nemoguće zadatke'' u Kinu Urania u Osijeku.

 

Osim redovitih posjeta Dječjem kazalištu u Osijeku, u DV Grlica već nekoliko godina odlazimo i u kino. Većini djece naših vrtića to je prvi posjet kinu, a doživljaj je poseban u društvu prijatelja. I o ovom posjetu dječji dojmovi su više nego pozitivni, kao i povratne informacije roditelja.

 

 

Cilj nam je pružiti djeci što više raznovrsnih iskustava i poticaja kako bismo potaknuli dječji razvoj u svim područjima. Ova je godina posebno bogata brojnim posjetima na što smo ponosni i planiramo i dalje nastaviti u istom smjeru te djeci omogućiti što više učenja kroz neposredno iskustvo.

 

Ivana Bošnjaković, prof.

odgojitelj u DV Grlica